ELİT POLİKLİNİĞİ'NE HOŞGELDİNİZ!

ERKEK MEME ESTETİĞİ
(JİNEKOMASTİ)

Ergenlikten sonra veya aşırı kilo almaya bağlı olarak bazı erkeklerde meme büyümesi gelişebilir. Erkek memesinin büyümesi cerrahi olarak düzeltilebilir. İstediğiniz şekile  getirilebilir. Ameliyat öncesi ön görüşmede aklınıza takılan tüm soruları doktorunuza sormalısınız. Ameliyata karar verdiğiniz zaman doktorunuz sizden kontrol amaçlı meme USG isteyecektir.

https://www.elitpoliklinigi.com/wp-content/uploads/2023/01/elit-poliklinik-13.jpg
MEME ESTETİĞİ

ERKEK MEME ESTETİĞİ
(JİNEKOMASTİ)

Ergenlikten sonra veya aşırı kilo almaya bağlı olarak bazı erkeklerde meme büyümesi gelişebilir. Erkek memesinin büyümesi cerrahi olarak düzeltilebilir.

İstediğiniz şekile getirilebilir. Ameliyat öncesi ön görüşmede aklınıza takılan tüm soruları doktorunuza sormalısınız. Ameliyata karar verdiğiniz zaman doktorunuz sizden kontrol amaçlı meme USG isteyecektir.

JİNEKOMASTİ OPERASYONU NASIL YAPILIR?
Ameliyat öncesi kan tahlilleri ve anestezi konsültasyonunuz yapılır. Sorun yok ise ameliyatınız planlanır. Normal bir meme büyümesi ise ameliyat ile bu şikayetinizden kurtulabilirsiniz.

Jinekomasti ameliyatı ortalama 1,5 saat sürmektedir. Ameliyat sabah saatlerinde yapılır ise akşam saatlerinde evinize gidebilirsiniz.

Genelde tercihimiz 1 gece hastanede kalmanızdır. Ertesi gün taburcu olabilirsiniz. Ameliyat sırasında giydirilen korsenizi bir ay takmanız gerekmektedir. Ameliyat sonrasında doktorunuz kullanmanız gereken ilaçları ve korse kullanım ile ilgili bilgiyi size verilecektir.
HEMEN ŞİMDİ

BİR RANDEVU ALIN!