ELİT POLİKLİNİĞİ'NE HOŞGELDİNİZ!

GÖZ ALTI IŞIK DOLGUSU

Göz altı bölgesi yüzümüzde ilk yaşlanan bölgelerden birisidir. Yaşla birlikte bu bölgedeki yağ dokunun incelmesi, kas dokunun ve bu yapıları tutan bağ dokunun gevşemesi ve zayıflamasına bağlı göz altı bölgesinde çukurlaşma ve oluklanma meydana gelebilir. Bu durum kişiyi daha yorgun ve yaşlı göstermektedir. Göz altı dolgusu bu değişikliklerin düzeltilmesinde kullanılan ve sadece gözaltı için geliştirilmiş özel bir dolgu maddesidir.

https://www.elitpoliklinigi.com/wp-content/uploads/2023/04/gozaltiisikdolgusu-scaled.jpg
DOLGU UYGULAMALARI

GÖZ ALTI IŞIK DOLGUSU

Göz altı bölgesi yüzümüzde ilk yaşlanan bölgelerden birisidir. Yaşla birlikte bu bölgedeki yağ dokunun incelmesi, kas dokunun ve bu yapıları tutan bağ dokunun gevşemesi ve zayıflamasına bağlı göz altı bölgesinde çukurlaşma ve oluklanma meydana gelebilir. Bu durum kişiyi daha yorgun ve yaşlı göstermektedir. Göz altı dolgusu bu değişikliklerin düzeltilmesinde kullanılan ve sadece gözaltı için geliştirilmiş özel bir dolgu maddesidir. Bu uygulama ile mevcut çukurluklar azalır, bölgeye parlaklık verilir, morluklar ve kırışıklıklar azaltılır.

Göz altı ışık dolgusu; özellikle göz altı morluğu, çukuru ve halkalanması gibi problemleri gidermek amacıyla uygulanır. Hyaluronik asit içeriğinin yanı sıra, 8 amino asit, 3 antioksidan, çinko, bakır ve B6 vitamini ile ciltte yeniden yapılandırmayı sağlayan ve uygulanan bölgeye anestezi sağlayarak hasta konforu ile birlikte uygulamayı da kolaylaştıran bir dolgudur. Aynı problemlere sahip erkeklere de başarıyla uygulanmaktadır.

İşlemin tamamı 15-20 dakika sürmektedir. İşlem; yan etkileri ve irritasyonu azaltmak için özel tasarlanmış ucu sivri olmayan yumuşak bir kanül yardımıyla yapılmaktadır. Hastalar uygulamadan hemen sonra sosyal yaşamlarına dönebilmektedirler.

Göz altı ışık dolgusunun etkisi 1 – 1,5 sene sürebilmektedir. Tekrarlayan uygulamalar kalıcılık süresini artırmakta etkilidir.
HEMEN ŞİMDİ

BİR RANDEVU ALIN!