ELİT POLİKLİNİĞİ'NE HOŞGELDİNİZ!

Pİ SİSTEM SOMON DNA AŞISI

Cilt yenilemede cilt yapısını güçlendirerek cildin elastikiyet ve sıkılığını arttıran fibroblastların arttırarak vb. nedeniyle oluşan radyasyon hasarını engelleyen cildin azalan ve nem dengesini düzenleyen bir tedavi protokolüdür. Bu protokol oluşturan koli nükleotitler Somon DNA’sı ve Hyalüronik asit molekülleri vücudun tamamen doğal elemanlarıdır.

https://www.elitpoliklinigi.com/wp-content/uploads/2023/04/somon_dna.jpg
ANTI AGING

SOMON DNA AŞISI

Cilt yenilemede cilt yapısını güçlendirerek cildin elastikiyet ve sıkılığını arttıran fibroblastların arttırarak vb. nedeniyle oluşan radyasyon hasarını engelleyen cildin azalan ve nem dengesini düzenleyen bir tedavi protokolüdür. Bu protokol oluşturan koli nükleotitler Somon DNA’sı ve Hyalüronik asit molekülleri vücudun tamamen doğal elemanlarıdır. Yaşlanma süresi boyunca vücudu saran cildin etkilendiği her yüzeyde kullanıma uygundur. Cildin zaman içerisinde karşı karşıya kaldığı değişikliklere bağlı olarak duyulan ihtiyaç doğrultusunda cilt yapısının düzenlenmesinde yüz ,boyun, dekolte, el, dudak bölgelerinin yenilenmesi, onarımı ve gençleştirilmesinde, göz çevresinin aydınlatılması ve yeniden yapılandırılmasında genellikle şişlik ve koyu halkaların giderilmesinde Hamilelik sırasında ve kilo alıp vermeden sonucunda oluşan çatlakların tedavisinde hormonal saç dökülmesi tedavisinde aknesi skarlarının tedavisinde iç kol ve dizde görülen sarkma ve çatlak tedavisinde kullanılır cilt altına mikro iğnelerle verilir. Cildi nemlendiren hidrolik asit ile Mezoterapi ile birlikte veya dönüşümlü olarak da kullanılabilir hücre yenileyici olan somon cildin kolajen elastik liflerini arttırarak sarkmasına engel olur elastikiyet kaybını azaltır kırışıklıkları hafifletir.

UYGULAMA:
Somon DNA, Mezoterapi 3 hafta aralıklarla 15 seans cildin ihtiyacına göre uygulanabilir uygulama sonrasında gündelik hayata devam edilebilir. Ciddi sadece hafif bir kızarıklık olur ve yarım gün içerisinde eski haline gelir bazı durumlarda cilt yapısına bağlı olarak küçük morluklar iğneden kaynaklı oluşabilir. Bu da makyajlı kapatılabilir diğer gençleştirme yöntemleri ile birlikte kullanılırsa çok daha etkili olur önce uygulanırsa kırışıklıkların tamir edilmesi hızlandırılır dolgu ile birlikte kullanılırsa dolguların sarkma ve kırışıklık etkinliğini arttırır.
HEMEN ŞİMDİ

BİR RANDEVU ALIN!