ELİT POLİKLİNİĞİ'NE HOŞGELDİNİZ!

UYLUK GERME AMELİYATI

Uyluk, üst bacak olarak bilinen kalça eklemleriyle diz eklemleri arasında kalan bacak bölgesindeki sarkmalar, yaşlanmanın ve önemli miktarda kilo alıp vermenin bir sonucudur. Bu durum gerçekleştiğinde uyluk bölgesindeki gevşek deri ve fazla yağlar ameliyat ile alınır. Deri sarkıklığı az olan hastalara ise Lazer lipoliz işlemi yeterli olmaktadır. Uyluk germe ameliyatı yaklaşık 2-3 saat kadar sürer.

https://www.elitpoliklinigi.com/wp-content/uploads/2023/01/elit-poliklinik-19.jpg
Vücut Şekillendirme

UYLUK GERME AMELİYATI

Uyluk, üst bacak olarak bilinen kalça eklemleriyle diz eklemleri arasında kalan bacak bölgesindeki sarkmalar, yaşlanmanın ve önemli miktarda kilo alıp vermenin bir sonucudur.

UYLUK GERME AMELİYATI NASIL YAPILIR?
Bu durum gerçekleştiğinde uyluk bölgesindeki gevşek deri ve fazla yağlar ameliyat ile alınır. Deri sarkıklığı az olan hastalara ise Lazer lipoliz işlemi yeterli olmaktadır. Uyluk germe ameliyatı yaklaşık 2-3 saat kadar sürer.

Ameliyat öncesi kan tahlilleri ve anestezi konsültasyonunuz yapılır. Ameliyat izlerinin kasık bölgesinde kalması tercih edilir. Böylece izler iç çamaşırın altında kalmış olur. Ameliyat sonrası uyluklarınızda şişme, morarma olacaktır. Gerginlik hissedebilirsiniz. Ameliyat sonunda ameliyat bölgesine korse giydirilecektir.

Bu korseyi 4 hafta kullanmanız gerekecektir. Normal hayatınıza bir hafta sonra dönebilirsiniz. Ameliyat sonrası dönem için doktorunuz size gerekli ilaçları verecektir. Doktorunuzla yapacağınız ön görüşme sonrasında akılınıza gelen tüm soruları sormalısınız.
HEMEN ŞİMDİ

BİR RANDEVU ALIN!