ELİT POLİKLİNİĞİ'NE HOŞGELDİNİZ!

YENİDEN MEME YAPMA UYGULAMASI

Meme kanseri nedeniyle memesi alınan hastalara günümüz tıp alanındaki gelişmeler ile yeniden meme yapma imkanı vardır. Fakat pek çok hasta bundan habersizdir. Bunun için serbest veya bağımlı doku aktarımları ve gerekirse doku genişleticiler ile protezler kullanılarak hastaya yeniden meme yapılabilmektedir.

https://www.elitpoliklinigi.com/wp-content/uploads/2023/01/elit-poliklinik-12.jpg
MEME ESTETİĞİ

YENİDEN MEME YAPMA UYGULAMASI

Meme kanseri nedeniyle memesi alınan hastalara günümüz tıp alanındaki gelişmeler ile yeniden meme yapma imkanı vardır.

Fakat pek çok hasta bundan habersizdir. Bunun için serbest veya bağımlı doku aktarımları ve gerekirse doku genişleticiler ile protezler kullanılarak hastaya yeniden meme yapılabilmektedir. Bu ameliyatlar tek veya iki seanslı ameliyatlar olup, özellikle günümüzde dişilik sembolü olan göğüs dokusu yeniden yapılarak hastaların meme dokularındaki eksiklik psikolojisinin düzelmesine yardımcı olunur.

Estetik meme cerrahisinin sonuçları son derece yüz güldürücüdür. Bunun içinde hasta beklentileri iyi analiz edilmeli ve hekim cerrahi sonrası hastayı bekleyen sonuçları iyi anlatmalıdır. Cerrahi uygulamalarda dikkatli ölçümler ve titiz çalışma arzulanan sonucu elde etmede en değerli kriterlerdir.
HEMEN ŞİMDİ

BİR RANDEVU ALIN!