ELİT POLİKLİNİĞİ'NE HOŞGELDİNİZ!

VELASHAPE

Isıya dayalı bir zayıflama yöntemidir. Velashape; kızılötesi ışınlar, radyofrekans dalgası ve vakumlayarak mekanik masajın birleştiği bir teknolojidir.

https://www.elitpoliklinigi.com/wp-content/uploads/2023/04/awt-1.jpg
İNCELME

VELASHAPE

Isıya dayalı bir zayıflama yöntemidir. Velashape; kızılötesi ışınlar, radyofrekans dalgası ve vakumlayarak mekanik masajın birleştiği bir teknolojidir.

Cilt altı yağ dokusunu 1,5 cm derine kadar kızılötesi ve radyofrekans dalga ile ısıtarak yağ hücrelerinin harap edilmesine, hacim olarak küçülmesine dayalı bir bölgesel zayıflama yöntemidir. Çok kısa sürede sağlıklı ve gözle görülür bir incelme imkanı sunmaktadır.

VelaShape, enerji kaynağı olan vakum ile hedef dokunun artırılması sağlanırken kızılötesi ışınların uygulama bölgesini ısıtması şeklinde gerçekleşir. Bi-Polar Radyofrekans dalgası ise hedeflenen bölgede ısının kontrollü ve güvenli bir şekilde, eşit olarak yayılmasını sağlamaktadır.

Bölgesel zayıflama teknolojisi; yağ ve bağ dokusunu kısa sürede 42’C ısıya ulaştırmaktadır ve bu ısı seans boyu sürmektedir. Tek seansı ortalama 45 dk süren bu uygulama, cilt dokusuna hiçbir zarar vermeden uygulanmaktadır.

Bu tedavi yöntemi sıklıkla karın, kalça, basen, bacak, iç bacak bölgelerinde kullanılsa da sistemde bulunan dar ve geniş bölgelere göre tasarlanmış iki farklı aplikatör tüm vücut için etkili ve güvenli bir tedavi imkanı sunmaktadır.

Tedavi seansları 30 – 45 dk sürmektedir ve seanslar haftada 1 kez uygulanmaktadır. En fazla 8 ile 10 seans arası önerilmektedir.
HEMEN ŞİMDİ

BİR RANDEVU ALIN!