ELİT POLİKLİNİĞİ'NE HOŞGELDİNİZ!

YARA VE AMELİYAT İZİ TEDAVİSİ

Eski ve yeni yara izi, ameliyat izi ve yanık izi (yanık skarları) tedavisi için Biodermogenesi uyguluyoruz. Biodermogenesi ile ameliyat ve yara izlerinde yumuşama, renk alamayan bölgeleri renklendirme, daha düz çukursuz görüntü sağlar. Özellikle yanık izlerinde denenen bir uygulamada dokudaki aşırı gerilmenin hızla gerilediği gözlemlenmiştir.

https://www.elitpoliklinigi.com/wp-content/uploads/2023/04/ameliyat_yara_izleri.jpg
LEKE TEDAVİLERİ

YARA VE AMELİYAT İZİ TEDAVİSİ

Eski ve yeni yara izi, ameliyat izi ve yanık izi (yanık skarları) tedavisi için Biodermogenesi uyguluyoruz. Biodermogenesi ile ameliyat ve yara izlerinde yumuşama, renk alamayan bölgeleri renklendirme, daha düz çukursuz görüntü sağlar. Özellikle yanık izlerinde denenen bir uygulamada dokudaki aşırı gerilmenin hızla gerilediği gözlemlenmiştir. Bu çalışmaları temel alarak ofisimizde Biodermogenesi tekniğini ile ameliyat izleri, yara izleri ve yanık izlerinde (yanık skar tedavisi) kullanmaktayız. Uygulamalarımızdan elde ettiğimiz veriler farklı uluslararası çalışmalarda elde edilen sonuçları destekler nitelikte olması nedeniyle bu tekniği ameliyat veya yanık izi tedavi sistemlerinin en üstüne yerleştirdik. Biodermogenesi cilde zarar vermeden deri dinamiklerini normalleştirmesi, cilt dokusunda hasar oluşturmadan hem doku içi dolaşımı, hemde hücresel aktiviteleri düzenlenmesi, arttırması sayesinde çok umut vadeden sonuçlar elde etmemizi sağlamaktadır.

BİODERMOGENESİ TEKNİĞİNİN ÖZELLİKLERİ
Ağrısız ve acısız
Kısa süren bir uygulama
Günlük hayatı etkilemez
Dokuya hasar vermez
Diğer tedavilerle birleştirilebilir
Uygulama seansı ilk olarak haftada 2 kez, yara izi ve ameliyat izinin büyüklüğüne ve derinliğine göre 15-20 seans arası tekrarlanır. İşlem süresi ameliyat izi veya yara izinin genişliğine / derinliğine göre değişmekle birlikte 15-40 dk. içersinde tamamlanmaktadır. Anestezi gerektirmez, işlem sonrası normal günlük hayat etkilenmez.
HEMEN ŞİMDİ

BİR RANDEVU ALIN!