Uzman Doktor KadromuzOp. Dr. Serkan Balta

Elit Poliklinik olarak, kliniğimize adım attığınız andan itibaren tam konforlu ve insan odaklı merkezimizde, ihtiyacınız olan estetik çözümleri size sunuyoruz.
https://www.elitpoliklinigi.com/wp-content/uploads/2022/11/hero_image_about_responsive.png
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah

Op.Dr Serkan Balta

Op.Dr. Serkan BALTA 1981 yılında Almanya’nın Krefeld şehrinde doğdu. İlk, orta ve lise öğretimini Denizli’de tamamladı. 1999 yılında Denizli Anadolu Lisesinden mezuniyeti sonrası Antalya Akdeniz Üniversitesi Tıp fakültesinde Tıp öğrenimini tamamladı.

2005 yılında Tıp doktoru ünvanını aldıktan sonra 2005-2007 yılları arasında Kartal Lütfi Kırdar Eğitim Araştırma hastanesinde Radyoloji Eğitimine başladı. Yurtiçi ve yurtdışında birçok yayın, seminer ve kongrede yer aldı ve Plastik Cerrahi alanındaki 3 önemli kitabın çeviri editörlüğünü yaptı.

2007 yılında Radyoloji ihtisasından ayrılarak Trakya Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalında ihtisasa başladı. 2012 yılında Prof.Dr. Erol Benlier’e “Kıkırdak Greft Resorbsiyonunun Doksisiklin Kulllanımı ile Azaltılması” tezini sunarak uzmanlık eğitimini tamamladı.

Bu süre zarfında Prof.Dr Erol Benlier ve Prof Dr Hüsamettin Top’ dan aldığı başarılı eğitimin dışında 2011 yılında Amerika Cleveland’da Case western Reserve University’de Plastik cerrahinin yüz ve burun estetiğindeki duayenlerinden Bahman Guyuron’un kliniğinde çalıştı.

https://www.traditionrolex.com/39

Doktor Kadromuz

Uzmanlarımızla Tanışın

https://www.elitpoliklinigi.com/wp-content/uploads/2022/12/2.jpg
Operatör Doktor

Serkan Balta

https://www.elitpoliklinigi.com/wp-content/uploads/2022/12/3.jpg
Doktor

Devran İğrek

https://www.elitpoliklinigi.com/wp-content/uploads/2023/02/Dr.Baris-Duman-4.jpg
Doktor

Barış Duman

https://www.elitpoliklinigi.com/wp-content/uploads/2022/12/1.jpg
Doktor

Çağla Celil